"Purgum"
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Zakład Doświadczalny Wyrobów Gumowych i Pianki "Purgum"

Mieszanki gumowe

Wyroby gumowe

Silikonowe

Tworzywa sztuczne

Kontrahenci

Odbiorcy wyrobów produkowanych w naszym zakładzie:

  1. Łódzkie Zakłady Metalowe „LOZAMET”
  2. Philips Lighting Poland S.A. PIŁA
  3. Zakłady „ANWIL” S.A. WŁOCŁAWEK
  4. Fabryka Transformatorów „ABB ELTA” ŁÓDŹ
  5. Zakłady Urządzeń Hutniczych ZELMOT ZAM KĘTY
  6. Fabryka Makaronów „LUBELLA” LUBLIN
  7. Zakłady Chemiczne „ROKITA” S.A. BRZEG DOLNY
  8. Fabryka Aparatury Elektromedycznej „FAMED” ŁÓDŹ
  9. Zakłady Mechaniczne „BUMAR-ŁABĘDY” GLIWICE
  10. Zakłady Remontowe Energetyki „ZREW” WARSZAWA
  11. Zakłady Tekstylno-Konfekcyjne „TEOFILÓW” S.A. ŁÓDŹ
  12. „METALBUD” Sp. z o.o. RAWA MAZOWIECKA
  13. Kopalnia WĘgla Brunatnego BEŁCHATÓW
  14. Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych „ATLAS” S.A. ŁÓDŹ
  15. Przedsiębiorstwo „PREFABET-ŁAGISZA” BĘDZIN
  16. ZPUE S.A. WŁOSZCZOWA
  17. „Pratt & Whitney” S.A. RZESZÓW
  18. Zakłady Urządzeń Galwanicznych i Lakierniczych „ZUGIL” S.A.
  19. Polimex-Mostostal S.A. WARSZAWA
  20. NOVOTHERM Sp. z o.o. WARSZAWA
  21. FABRYKA MASZYN GÓRNICZYCH PIOMA S.A. PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
  22. FABRYKA URZĄDZEŃ GÓRNICZYCH „FUGOR” Sp. z o.o. KROTOSZYN
  23. CERAMIKA TUBĄDZIN Sp. z o.o. OZORKÓW
  24. Wytwórnia Urządzeń Komunalnych „WUKO” S.A.
  25. Pojazdy Szynowe „PESA” BYDGOSZCZ
  26. Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 ŁÓDŹ
  27. „HYPER POLAND” Sp. z o.o. WARSZAWA
  28. „ASMA POLSKA” Sp. z o.o. WOLA DUCKA
  29. „TRANSFORMA S.R.L”. VENEZIA (Włochy)
  30. „TECHNOZBYT WITAN” Sp.J. GDAŃSK
  31. „ORING – USZCZELNIENIA TECHNICZNE STANISŁAW MATYJA” SZCZECIN
  32. P.H.U. „ORION” GDYNIA
  33. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych LIPNO
  34. „DAWID SZURLEJ ZUT BORNIAK” BORNE SULINOWO
  35. „MAK TECHNIKA POŁĄCZEŃ RUROCIĄGÓW I ARMATURY” ŁÓDŹ
  36. „BETOMET” Sp. z o.o. SZYMONKÓW
  37. „SIENKIEWICZ MAT-BUD” Sp. z o.o. WARSZAWA
  38. „XELLA POLSKA” Sp. z o.o. WARSZAWA
  39. Tehnisko Materialu Sagade „SIA” RIGA (Łotwa)
  40. „ROCKWOOL BETEILIGUNGS” GmbH GLADBECK (Niemcy)
  41. „MBTECH SERVIS” s.r.o. BRNO (Czechy)
  42. Spółdzielnia Kółek Rolniczych „AGROMECH” ŁUBIANKA
  43. Zakład Przetwórstwa Mięsnego „JBB” ŁYSE
  44. „LE.KO.” Sp. z o.o. ŚWIEBODZIN
  45. „PROTEKT GRZEGORZ ŁASZKIEWICZ” ŁÓDŹ